Pewnie niejednego z Was przeraża wizja powrotu do szkoły po tak długich wakacjach 😱 Dotyczy to zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Ja jednak z uśmiechem i ogromną nadzieją na pozytywne zmiany patrzę na ten rok szkolny. Do szkoły podstawowej, w której uczę, wracam dopiero za kilka tygodni, ale w DIREKT 💙💙💙 naukę zaczynamy już wkrótce. I dlatego ruszam z nowymi projektami. Jednym z nich jest właśnie seria “Zurück zur Schule”.

Materiały, które dziś oddaję w Wasze ręce powstały częściowo już jakiś czas temu, ale zapewne zostaną jeszcze rozszerzone o kilka dodatkowych zadań. Pierwsza część to właśnie przybory szkolne 📚✏️🖋📏 i inne słówka, związane ze szkołą.

Poniżej dla Was linki do pobrania 📥 wszystkich części zestawu, w skład którego wchodzą:

💡 karty obrazkowe wraz z podpisami Schulsachen Bilder

💡 gra domino Schulsachen Domino

💡 domino z kodami QR Schulsachen QR Domino

💡 gra doble Schulsachen Dobble

💡 10 plansz do gry w bingo Schulsachen Bingo

💡 karty pracy Schulsachen Arbeitsblatt

Jak Wam się podobają?

Pobierajcie📥, drukujcie📇, dzielcie się ze znajomymi📢, bawcie się dobrze🤹🏼‍♀️ na lekcjach w szkole czy w domu.

Guten Rutsch ins neue Schuljahr!